УГКЦ відновила діяльність духовної семінарії в Аргентині

УГКЦ відновила діяльність духовної семінарії в Аргентині - фото 1
14 червня у свято Блаженних новомучеників Української Греко-Католицької Церкви за григоріанським календарем було відновлено діяльність духовної семінарії, започаткованої ще першим єпископом єпархії УГКЦ в Аргентині владикою Андрієм Сапеляком.

Під час урочистої Літургії правлячий архиєрей єпархії Покрову Пресвятої Богородиці владика Даниїл Козлінський пояснив необхідність цієї інституції в єпархії. Архиєрей наголосив на тому, що в минулому ця семінарія вже приносила добрі плоди та покликання, серед них, зазначив владика Даниїл, у 90-х роках проходив формацію теперішній Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

З появою нових покликань протягом останніх років семінаристи єпархії Покрову Пресвятої Богородиці отримували інтелектуальну та духовну підготовку в архидієцезіальній семінарії в місті Ла Плата, провінція Буенос-Айрес.

Було прочитано декрет про відновлення духовної семінарії, її реструктуризацію та призначено виховний склад. Семінарію названо в честь блаженного новомученика Омеляна Ковча, покровителя душпастирів Української Греко-Католицької Церкви.

Новим ректором призначено канцлера та настоятеля катедрального собору Покрову Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі отця Назарія Кащака, духівником владика призначив всечесного отця Карлоса Карбоча, пароха парафії Пресвятої Трійці у місті Лявальйоль.