УГКЦ запрошує молодь на онлайн-реколекції з відомими отцями-блогерами

УГКЦ запрошує молодь на онлайн-реколекції з відомими отцями-блогерами - фото 1
Комісія у справах молоді УГКЦ від завтра запускає євангелізаційний проект «ЗА_ПОСТИ». Впродовж перших трьох тижнів Великого посту на медійних ресурсах Комісії щоденно з’являються короткі відео духовних наук отців-блогерів (Instagram, FaceBook, YouTube).

Окремо випрацювана загальна тема та три підтеми, котрі розвиватимуться щоденно протягом відповідного тижня. Загалом у ефір вийде 21 ролик.

Участь в цьому проекті беруть відомі серед молоді та в соціально-медійному просторі священики: монах-інфлуенсер редемпторист Сергій Гончаров (більш відомий як Падре Серж), відомий блогер з Мукачівської греко-католицької єпархії Тарас Бровді, заступник голови Комісії у справах молоді Роман Демуш.

У попередні роки Комісія у справах молоді УГКЦ вже реалізовувала схожі євангелізаційні проекти. Зокрема, успішним був досвід відео-реколекцій «ЗА_ПОСТИ» у 2021 році, до якого долучилися десятки тисяч молодих людей.

"Цей проект допоможе молоді, яка або вимушено через війну перебуває в еміграції чи поселеннях, і не завжди має, але хоче мати доступ до духовно-релігійного життя, а або молоді, що мешкає в Україні і також має такі потреби, — повідомляють організатори. — Дуже часто ця молодь є непоміченою, або навіть будучи поміченою, чується самотньою і зневіреною через недоступність чи неможливість об’єднатися в молодіжну християнську спільноту. Беручи до уваги запит від молоді та зацікавленість такою пропозицією євангелізаційного характеру, у 2023 році реалізовуємо проект ЗА_ПОСТИ під час Великого посту".

Відео духовних наук будуть синхронно поширюватися у профілях отців-блогерів і на інших медійних ресурсах, зокрема, тих що є у диспозиції Комісії у справах молоді УГКЦ, та інших церковних медіа, котрі будуть зацікавлені у співпраці.