Україна ухвалила офіційне рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів до Умані

25.08.2020, 16:50
Держава
Україна ухвалила офіційне рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів до Умані - фото 1
У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації сьогодні відбулася – селекторна нарада під головуванням Президента України.

На прохання Прем'єр-міністра Ізраїлю ухвалено рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана.

Про це інформує офіційний сайт Глави держави.

Карантин пропонується продовжити до листопада.

Загальна кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію в Україні від початку пандемії, перевищила 108 тисяч. Найбільш постраждалі на сьогодні області – Чернівецька, Івано-Франківська, Харківська й Тернопільська.Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль

З огляду на негативну динаміку захворюваності Володимир Зеленський підтримав необхідність вжиття превентивних заходів. Зокрема, впровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів.

На нараді зазначалося, що у світі також спостерігається зростання показників захворюваності на COVID-19, тому український уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють у «червону зону» епідемії, строком на 30 днів. Ця заборона не стосуватиметься водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.

У Міністерстві закордонних справ раніше повідомляли, що прибуття десятків тисяч паломників-хасидів до міста для святкування свята Рош га-Шана в традиційному форматі в поточному році неможливе.

Десятки тисяч євреїв-хасидів з'їжджаються до Умані кожен єврейський Новий рік, щоб відвідати могилу рабина Нахмана з Брацлава, який відродив хасидський рух і помер в 1810 році. У цьому році святкування єврейського Нового року відбудеться з 18 по 20 вересня.