Created with Sketch.

Українські баптисти мають нового представника в Міноборони

31.08.2011, 13:42

Новим представником у Раду в справах душпастирської опіки при Міноборони України обрали Михайла Андрашка, заступника голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів.

Новим представником у Раду в справах душпастирської опіки при Міноборони України обрали Михайла Андрашка, заступника голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів.

Як повідомляє сайт ВСЦ ЄХБ, 30 серпня відбулася зустріч керівництва ВСО ЄХБ із військовослужбовцями-християнами. Василь Хіміч, голова “Об'єднання християн-військовослужбовців України”, розповів про утиски з боку ортодоксальних Церков та про усунення баптистів, єдиних представників протестантів, із Громадської ради при Міністерстві оборони.

За словами В. Хіміча, протестантам також запропонували відвідувати лише ті військові частини, де є велика кількість солдатів-баптистів. А там, де лише декілька осіб — відпускати їх на недільні богослужіння до протестантських храмів. Основними ж капеланами у армії можуть стати священики УПЦ (МП).

Голова “Об'єднання християн-військовослужбовців України” переконаний: щоб урегулювати ситуацію, у Раді має бути представник, рівноцінний за духовним саном священикам УПЦ та УГКЦ. Тому тепер, окрім Василя Хіміча, секретаря Ради у справах душпастирської опіки при Міноборони України, протестантів там представлятиме ще Михайло Андрашко.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28