• Головна
  • Новини
  • Українські протестанти у Фінляндії зустрілися з політичними та релігійними лідерами...

Українські протестанти у Фінляндії зустрілися з політичними та релігійними лідерами

17.10.2019, 10:47
Українські протестанти у Фінляндії зустрілися з політичними та релігійними лідерами - фото 1
Представники Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) зустрілися з політичними, релігійними та громадськими діячами Фінляндії.

Представники Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) зустрілися з політичними, релігійними та громадськими діячами Фінляндії. Делегація з України відвідала міста Гельсінкі та Тампере під час візиту, що тривав 10-12 жовтня, повідомляє Слово про слово з посиланням на сайт РЄПЦУ.

У четвер, одразу після прибуття, учасники делегації зустрілися в будівлі Фінського парламенту з керівництвом християнсько-демократичної партії, під час якої обговорили широкий спектр питань та спланували низку ініціатив.

Українські священнослужителі зустрілися також з керівництвом Євангельського Альянсу Фінляндії, обговоривши виклики, що стоять перед Церквами в цих країнах. Учасники зустрічі відзначили важливість спільних, узгоджених дій на всіх рівнях для захисту свободи віросповідання та активізацію духовного життя церковних громад через молитву та спільність.

В п’ятницю делегація РЄПЦУ долучилася до святкових заходів з нагоди 100-ліття Місійної Ради Фінляндії, що проходили в Тампере, другому найбільшому місті країни. Рада об’єднує лідерів 33 деномінацій та організацій, що вже протягом століття є потужним місійним голосом по цілому світу. Семінар «Як Схід та Захід можуть разом служити та захищати переслідуваних», де члени української делегації були головними учасниками, виявив не тільки досвід, але й спільне бачення на майбутнє.

В суботу, перед поверненням до України, делегація зустрілася з фінськими медійниками в форматі прес-сніданку. Друковані видання, онлайн-платформи та телеканали готові бути голосом християн, які потерпають на окупованих територіях України, заради їх благополуччя.