• Головна
  • Новини
  • Український пастор Геннадій Мохненко вирушив у місійну подорож до Кенії...

Український пастор Геннадій Мохненко вирушив у місійну подорож до Кенії

17.01.2012, 19:02
Український пастор Геннадій Мохненко вирушив у місійну подорож до Кенії - фото 1
Пастор Церкви Добрих Перемін з Маріуполя та директор благодійного фонду «Республіка Пілігрим» Геннадій Мохненко разом з групою однодумців 16 січня відправилися в місіонерську поїздку до Кенії (Африка). 10 днів українці проведуть в одному з найбідніших регіонів світу.

українці працюють у дитячих притулках КеніїПастор Церкви Добрих Перемін з Маріуполя та директор благодійного фонду «Республіка Пілігрим» Геннадій Мохненко разом з групою однодумців 16 січня вирушили в місійну подорож до Кенії (Африка). 10 днів українці проведуть в одному з найбідніших регіонів світу.

У місіонерській поїздці, яку організував пастор з Маріуполя, беруть участь представники України (з Києва, Харкова та Маріуполя), а також добровольці з Росії та США. Про це РІСУ повідомили в прес-центрі «Республіки Пілігрим».

«Місіонер, будівельник, ветеринар, хірург, фотограф, студентка, соціальний працівник, менеджер, юрист, молодіжний служитель, працівник притулку, перекладач – ось така різношерста команда відправилася зі мною в місіонерську поїздку до Кенії», – написав на своїй сторінці у Facebook пастор Мохненко.

Геннадій Мохненко під час попередньої подорожі до КеніїПриєднатися до місіонерської подорожі служитель запрошував через соціальні медіа та ЗМІ всіх бажаючих, хто готовий був поїхати за власний кошт до дитячих будинків, в'язниці, трущоб і церков Кенії.

«Такими поїздками ми можемо підтримати руки місіонерів, які присвятили себе у повне служіння Африці», – зазначив Геннадій Мохненко.

Це вже третя поїздка в Кенію, яку організовує український пастор з Маріуполя, попередня відбулася рівно рік тому. Тоді місіонери відвідали кілька християнських притулків, де змогли надати вагому допомогу: купили ліжка, допомогли відремонтувати класи, подарували кілька велосипедів, від фонду «Пілігрим» подарували телевізор і DVD.

Також українські гості побували і в кенійських тюрмах, де діти живуть разом із ув'язненими мамами. Там маріупольська команда роздавала подарунки для дітей, більшість з яких ніколи в житті навіть не бачили іграшок. Також місіонери змогли вкласти кошти в будівництво 4 будиночків, для людей, що живуть у найбідніших районах Кенії.

Нагадаємо, що кілька років серед найбіднішого населення Кенії ведуть роботу тернопільські місіонери з інституту «Серце Допомоги».

РІСУ також готує до друку інтерв'ю з українськими місіонерами, які після декількох років постійної роботи в Кенії ненадовго повернулися в Україну.