Україна сьогодні молиться за захисників Вітчизни

14 жовтня, 09:11
Суспільство
Україна сьогодні молиться за захисників Вітчизни - фото 1
Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України представники різних конфесій і релігій підносять свої молитви за тих, хто боронить мир у нашій державі та захищає наш народ від російської агресії, ціною свого здоров’я та життя. Ініціатором молитви виступила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Урочисті заходи відбуваються за сприяння Міністерства оборони України.

Молитва розпочалася у храмах, молитовних будинках, синагогах, мечетях України о 9:00. До неї долучаються не тільки духовні лідери різних Церков і релігійних організацій країни, духовенство та вірні, але й військовослужбовці Збройних Сил України, зокрема в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«Нехай благословення Всевишнього перебуває з усіма, хто захищає Україну, прагне миру та бореться за правду. У всіх церквах і релігійних громадах ми закликаємо продовжувати молитися про мир у нашій державі, про зупинення кровопролиття, про відновлення територіальної цілісності, про перемогу правди, про утвердження справедливості та свободи», – закликали релігійні лідери.

Релігійні лідери закликали молитись за мир та зупинення кровопролиття: “У всіх церквах і релігійних громадах ми закликаємо продовжувати молитися про мир у нашій державі, про зупинення кровопролиття, про відновлення територіальної цілісності, про перемогу правди, про утвердження справедливості та свободи”.