Україна видворила провокатора, який у Львові роздавав гроші "від імені Ісуса"

Ввечері у четвер, 27 серпня, СБУ спільно з поліцією депортували з України громадянина Німеччини Дениса Барона, що роздавав гроші у центрі Львова, називаючи себе «Ісусом Христом» та «посланником Бога».

Йому заборонили в'їзд до України на три роки. Раніше Денис Барон був помічений у провокаціях на території Німеччини, де він закликав до виходу Німеччини з ЄС і НАТО, а також до тіснішої співпраці з Росією.

«Спочатку він позиціонував себе, як пастор невизнаної релігійної організації, проводив на Львівщині заходи. Сприяв і вчиняв дії спрямовані на посилення серед певних груп населення настроїв, які призводили до почуття ворожнечі та релігійного розпалу», – розповіла ZAXID.NET речниця СБУ Львівщини Роксолана Яворська.

Денис Барон також закликав до повалення конституційного ладу і об’єднання України, Росії та Білорусі в одну державу, що суперечить державній безпеці. В результаті йому заборонили в'їзд до України на три роки і депортували у Польщу.

Нагадаємо, що Денис Барон роздавав гроші у центрі Львова протягом 23-24 серпня, та заявляв, що сучасна церква забирає в людей гроші, а він посланник Бога і прийшов, щоб людям їх давати. Заявляв, що він є мільярдером, продав свій бізнес і приїхав з Німеччини, щоб допомагати українцям.

Денис Барон називає себе пастором та не вперше намагається зібрати людей довкола своєї віри. У Німеччині він активно організовував заходи для «патріотів» та закликав до революції, говорячи, що готовий померти як мученик за свій народ. Проте чим саме Денис Барон займався у Німеччині та чи справді він є бізнесменом з'ясувати не вдалось.

На зареєстрованому у Росії 20 липня YouTube-каналі «Легион 111» опубліковано кілька десятків відео, на яких Денис Барон заявляє, що «Європа хоче купити Україну, щоб зробити людей рабами», та що він любить Путіна, а українці та росіяни є одним народом.