"Українці — це малороси", — черговий цинізм від Кирила (Гундяєва)

"Українці — це малороси",  —  черговий цинізм від Кирила (Гундяєва) - фото 1
Предстоятель Російської Православної Церкви Патріарх Кирил під час Великоднього Богослужіння зробив чергову цинічну заяву про війну і українців.

Він звернувся до українців, яких назвав "малоросами", що живуть на "російській землі", з вимогою "миру", інформує ТСН.

"Сьогодні про це буде моя особлива молитва, і я просив би вас усіх приєднатися до цієї молитви, щоб Господь благословив землю Руську. Коли я говорю "руську", я маю на увазі Русь, з якої вийшли і великороси, і малороси, та інші народності, але та сама Русь, з якою всі ми пов'язані історично, духовно і цивілізаційно. Нехай Господь допоможе нам, пройшовши тими випробуваннями, які зараз мають місце, знову знайти мир, взаємну повагу, згоду, здатність жити і працювати разом. Хай зберігає Господь землю Руську, нехай зберігає Господь усі народи, які історично живуть на цій величезній частині суші. Нехай зберігає Господь країни наші, нехай зміцнить мир і любов у відносинах між нами", – цинічно видав Гундяєв.

Патріарх РПЦ також закликав протистояти науково-технічному прогресу людства.

"Сьогодні в глобальному масштабі розвивається нове язичництво, яке ґрунтується на поклонінні різним похідним від людини - поклоніння прогресу, науці, техніці", – заявив він.