Українці Польщі взяли участь у прощі духовенства і мирян Перемисько-Варшавської митрополії УГКЦ

Українці Польщі взяли участь у прощі духовенства і мирян Перемисько-Варшавської митрополії УГКЦ - фото 1
Української громада Польщі, вірні Української Греко-Католицької Церкви та генконсул України у Кракові В’ячеслав Войнаровський узяли участь у третій Прощі духовенства і мирян Перемисько-Варшавської Митрополії УГКЦ до Чудотворної Ікони Матері Божої Ченстоховської на Ясній горі.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Генеральне консульство України у Кракові.

Так, проща відбулась за участі Архиєпископа і Митрополита Перемисько-Варшавського УГКЦ Євгена Мирослава Поповича, єпископа Вроцлавсько-Кошалінського УГКЦ Володимира Ющака, адміністратора парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Ченстохові Вроцлавсько-Кошалінської Єпархії о. В.Шуби, а також великої громади духовних осіб УГКЦ та мирян-українців з різних куточків Польщі.

У Генконсульстві зауважили, що символічним є те, що цьогорічна Проща відбулася у 25 річницю створення Перемисько-Варшавської Митрополії й Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ.

Українці Польщі взяли участь у прощі духовенства і мирян Перемисько-Варшавської митрополії УГКЦ - фото 74425

 

«Важлива для української громади Польщі та вірних Української Греко-Католицької Церкви в РП подія стала вагомим чинником духовної та національної консолідації», – йдеться в повідомленні.

Крім того, користуючись нагодою, генконсул Войнаровський також долучився до привітань, які склали Митрополит Євген Мирослав Попович, священники та прочани єпископу Вроцлавсько-Кошалінському УГКЦ Володимиру Ющаку нагоди з 22-річчя його єпископського служіння.

Нагадаємо, генконсул України у Кракові В’ячеслав Войнаровський під час робочої поїздки до Ченстохова Сілезького воєводства обговорив з президентом міста Кшиштофом Матиящиком забезпечення потреб, зокрема культурно – освітніх, численної української громади міста.