Українська Церква Християн Віри Євангельської організувала проект «Насіння для майбутнього»

22 травня, 10:23
Суспільство
Українська Церква Християн Віри Євангельської організувала проект «Насіння для майбутнього» - фото 1
Цієї весни, щоб уникнути продовольчої кризи в майбутньому, українців закликають раціонально використовувати кожну земельну ділянку. Щоб допомогти в цьому людям, Українська Церква Християн Віри Євангельської у партнерстві з міжнародною благодійною організацією World Vision International започаткувала проект «Насіння для майбутнього».

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

Уже сьогодні близько шести тисяч сімей у різних областях України безкоштовно отримали пакунки із високоякісним насінням городніх культур. Зокрема, це 17 видів насіння – морква, буряк, помідори, кріп, кукурудза та ін.

До роздачі насіння городникам в один із днів долучився навіть старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

«Сподіваємось, що з Божою допомогою, посіяне зерно обов’язково проросте прекрасним плодом та, хоча б частково, прокриє потреби багатьох українських сімей», – каже Михайло Степанович.

Українська Церква Християн Віри Євангельської організувала проект «Насіння для майбутнього» - фото 93566

Здебільшого насіння стало приємним доважком до благодійних продуктових наборів, яких з початку війни п’ятидесятницькі церкви зібрали, розфасували та роздали вже сотні тисяч.

Якісний посадковий матеріал вже роздали у Полтавській, Харківській, Сумській, Черкаській, Миколаївській, Одеській Запорізькій, Чернігівській, а також Львівській та Рівненській областях. В останній, до речі, була проведена основна робота із підготовки насіннєвих пакунків. У фасуванні наборів взяли участь, немало-небагато – сто двадцять волонтерів із церков міста Рівного.

Як розповідає координатор проекту Анатолій Кибукевич, пакети з насінням християни стараються доставляти у населені пункти, де люди ще не посіяли городину та туди, де купити якісне насіння просто неможливо через воєнні дії.

«Я вірю, що Господь благословить, і наш народ буде мирно жити, збираючи добрі врожаї, посіяні спільними, нашими з вами, зусиллями», – каже Олександр Коток старший пресвітер Рівненської області, який теж долучився до проекту.

Українські священнослужителі від імені тисяч простих українців щиро дякують World Vision International за фінансову підтримку проєкту «Насіння для майбутнього».