Українська Греко-Католицька Церква долучається до подолання енергетичних викликів

Українська Греко-Католицька Церква долучається до подолання енергетичних викликів - фото 1
В Івано-Франківську 6–7 вересня на третій квартальної зустрічі єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології пройшов вишкіл на тему «Енергетичне виживання».

Тренінг, до якого долучились також деканальні душпастирі-екологи Івано-Франківської архієпархії, організувало Екобюро УГКЦ спільно з Університетом Короля Данила та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

6 вересня на порядку денному стояли ключові критерії енергоефективності та заощадження природних ресурсів; питання жорстких та м’яких заходів з енергоефективності, обліку і моніторингу енергоресурсів, енергетичного комфорту вдома та на роботі; теорія та практика енергозбереження в тріаді «утеплення — опалення — вентиляція».

Команда тренерів-доповідачів ділились зі священиками своїми знаннями та багатим досвідом у сфері енергоефективності та збереження природних ресурсів, які є особливо цінними в контексті енергетичних викликів війни і дефіциту ресурсів, необхідних для забезпечення теплом під час опалювального сезону.

7 вересня єпархіальним та екзархальним референтам Бюро УГКЦ з питань екології було презентовано досвід служіння у сфері підвищення енергоефективності в Українській Греко-Католицькій Церкві, зокрема у сфері проведення енергетичних аудитів храмів та різноманітних церковних об’єктів.

Обговорювалося також питання проведення вже традиційних щорічних екологічних місій, які проходять у жовтні і цьогоріч будуть присвячені темі підвищення енергоефективності та заощадження природних ресурсів.

Українська Греко-Католицька Церква долучається до подолання енергетичних викликів - фото 99033