Українська греко-католицька громада Сен-Жермен-ан-Ле отримала власну каплицю

Українська греко-католицька громада Сен-Жермен-ан-Ле отримала власну каплицю - фото 1
Відтепер громада має місце, де спільної молитви, підтримки та зміцнення єдності. Для користування українській парафії передано каплицю Сен-Луї, розташовану на території місцевого госпіталю. Вона стане новим духовним осередком для українців цього регіону.

Про це у Фейсбуці повідомило посольство України у Франції.

Урочисте Богослужіння очолив владика УГКЦ Ігор (Ранця), який у своєму слові привітав вірян з цією обʼєднавчою подією, і закликав всіх долучатися до збору коштів і ресурсів для передачі в Україну, щоб підтримати українців, які змушені протистояти холоду та мороку після руйнувань, спричинених російськими атаками на цивільну й енергетичну інфраструктуру.

Українська греко-католицька громада Сен-Жермен-ан-Ле отримала власну каплицю - фото 165299

На Літургії був присутній Посол України у Франції Вадим Омельченко, який привітав парафію та громаду з цією важливою обʼєднавчою подією й наголосив на необхідності гуртуватися та об’єднувати зусилля для подальшого посилення французької солідарності з Україною і збору допомоги для посилення ураженої енергетичної системи, українських міст та громад.

Українська греко-католицька громада Сен-Жермен-ан-Ле отримала власну каплицю - фото 165300

Українська сторона висловила глибоку вдячність меру міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікару та керівництву госпіталю за відкритість до потреб громади та надане приміщення.