Українська греко-католицька громада Сен-Жермен-ан-Ле отримала власну каплицю
Про це у Фейсбуці повідомило посольство України у Франції.
Урочисте Богослужіння очолив владика УГКЦ Ігор (Ранця), який у своєму слові привітав вірян з цією обʼєднавчою подією, і закликав всіх долучатися до збору коштів і ресурсів для передачі в Україну, щоб підтримати українців, які змушені протистояти холоду та мороку після руйнувань, спричинених російськими атаками на цивільну й енергетичну інфраструктуру.

На Літургії був присутній Посол України у Франції Вадим Омельченко, який привітав парафію та громаду з цією важливою обʼєднавчою подією й наголосив на необхідності гуртуватися та об’єднувати зусилля для подальшого посилення французької солідарності з Україною і збору допомоги для посилення ураженої енергетичної системи, українських міст та громад.

Українська сторона висловила глибоку вдячність меру міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікару та керівництву госпіталю за відкритість до потреб громади та надане приміщення.