Українська ікона супроводжує Папу під час візиту до Греції

06.12.2021, 12:23
Католики
Українська ікона супроводжує Папу під час візиту до Греції - фото 1
4 грудня, у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, на Папській аудієнції у катедральному соборі Святого Діонізія Ареопагіта в місті Афінах була розміщена українська ікона Пресвятої Богородиці «Джерело милосердя».

З вечора 3 грудня ікону до катедрального собору доставили о. Ігор Посоленик, душпастир для українців-греко-католиків Греції, та о. Петро Фучьо зі Словаччини разом зі сестрою Христофорою ЧСВВ, де ікона й перебувала всю ніч. Наступного дня, 4 грудня, була розміщена неподалік від Папи Франциска під час його аудієнції, ставши окрасою апостольського візиту. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

19 грудня, у день свята Святого Миколая, миро-ликійського чудотворця, ікона «Джерело милосердя» буде урочисто внесена і освячена у катедральному соборі Пресвятої Трійці владикою Мануїлом Ніном та виставлена для публічного вшанування. До того часу ікона перебуватиме в каплиці апостольського екзархату для греків-католиків.

Українська ікона супроводжує Папу під час візиту до Греції - фото 83655

Особливість ікони в тому, що вона стане покровителькою емігрантів, які молитимуться перед нею, випрошуючи допомоги Пречистої Діви у своїх потребах.

Додамо, з 4 по 6 грудня Папа Франциск здійснює візит до Грецької Республіки, до якого активно долучається українська громада. Ікона Богородиці «Джерело милосердя» є першою копією, яка прибула до Афін. Оригінал ікони - у місійному Згромадженні святого апостола Андрія в м. Івано-Франківськ.