Українські баптисти стали учасниками масштабного Європейського конгресу з євангелізму у Берліні
Про це повідомляє прес-служба Євангельських християн-баптистів України.
Участь у конгресі беруть понад 1000 пасторів і служителів із 57 країн і територій Європи.
Зазначається, що це найбільше представницьке зібрання християнських лідерів континенту з часів “Амстердаму 2000”.
Протягом чотирьох днів понад 20 спікерів із 13 країн говорять про необхідність сміливої та біблійної євангелізації.
Президент і генеральний директор BGEA Франклін Ґрем вважає, що сьогодні як ніколи потрібна термінова і смілива проповідь істини Божого Слова у громадах — єдиної звістки, яка має силу змінювати життя.
Українська делегація складається із 25 представників — ректорів та викладачів семінарій, служителів в Україні та Європі, відповідальних за різні напрями праці. Серед них заступники голови ВСЦ ЄХБ Ігор Бандура та Роман Вечерківський, керівники комітетів Дмитро Матюхін, Ольга Мирончук, Едуард Петров.