Українські Християни Віри Євангельської провели у центрі Варшави масштабне молитовне зібрання

Українські Християни Віри Євангельської провели у центрі Варшави масштабне молитовне зібрання - фото 1
Віряни Української Церкви Християн Віри Євангельської 29 жовтня провели масштабне молитовне зібрання на Замковій Площі у Варшаві. Участь у заходві взяло майже дві тисячі осіб - переважна більшість присутніх – це переселенці з України та мешканці польської столиці.

Про це інформує сайт УЦХВЄ.

Молитовне зібрання обслуговувало близько 200 волонтерів. Під час заходу зі сцени лунали привітання та заклик до молитви як польською, так і українською мовою.

«Дякую всім, хто сьогодні прийшов у центр міста, щоб зробити дві важливих речі. Подякувати народу Польщі, який відкрив своє серце, щоб прийняти мільйони українців у свої оселі. А також помолитися за народ Польщі та за перемогу України у цій війні», – сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Від імені українського народу він щиро подякував Президенту Польщі Анджею Дуді, прем’єр-міністру Матеушу Моравецькому та Маршалку Сейму Ельжбеті Вітек. Також закликав підняти голос у молитві за Президента України Володимира Зеленського, прем’єра Дениса Шмигаля та голову Верховної Ради Руслана Стефанчука.

«…і до Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!» (Псалом 49:14-15)

Старший єпископ УЦХВЄ зауважив, що Біблія радить усім людям звертатись до Господа. «Бог не може відповісти тим, хто до нього не кличе, хто Йому не довіряє і хто до Нього не приходить. Та знаю, що Він чує нашу молитву», – підкреслив старший єпископ.

У молитві за волонтерів, які в умовах війни нерідко проявляють дива героїзму, присутніх повів єпископ з Рівненщини Володимир Бричка. Проповідь до молитви говорили також пастори Микола Климчук, Міхал Січек та Олександр Дем’яненко.

Радник посла України в Польщі Віталій Білий передав вітання від посла Василя Зварича та подякував усім, хто прийшов молитися за Україну та Польщу.

Молитовну атмосферу підтримали своїм співом гурт луцької церкви «Спасіння», співоча родина Денисюків та гурт «Левит».

Певною несподіванкою стало те, що кожен з учасників свята мав нагоду скуштувати запашного плову (нагодувати дві тисячі людей – справа не з простих). Також працювали численні дитячі локації: малюки брали участь у конкурсах, отримували призи й подарунки.