Україну відвідає Генеральний Секретар єпископату і Директор Карітасу Італії

Україну відвідає Генеральний Секретар єпископату і Директор Карітасу Італії - фото 1
Церква Італії та її благодійні структури не припиняють свої зусилля на підтримку українців, які страждають від наслідків агресивної війни.  3 січня до Львова прибуде архиєпископ Джузеппе Батурі, Генеральний Секретар Єпископської Конференції Італії, якого супроводитиме директор Карітасу Італії о. Марко Піньєлло.

Джерело: Vaticannews

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Як зазначається в комюніке єпископату, ця подорож буде ще однією нагодою «розділити страждання та надії, поновити спільні зусилля на користь миру та посилити конкретні дії та допомогу для підтримки всіх людей, яких торкнулася триваюча війна».

«Наші спільноти і громади і залишаються пліч-о-пліч з українськими, не лише на матеріальному рівні... Ми не повинні втомлюватися підносити пророчий голос, засуджуючи насильство та призиваючи мир. Ми повністю солідарні з Папою, який закликає до миру в справедливості», – підкреслює архиєпископ Батурі.

У цьому ж напрямку рухається також Карітас Італії. Завдяки щедрості багатьох жертводавців, протягом цих місяців були зібрані 20 мільйонів євро, що дає змогу як підтримувати прийняття біженців у Італії, так і здійснювати ініціативи в Україні та в сусідніх країнах. Як тепер, так і – сподіваючись що це буде якнайшвидше – на етапі відбудови. Карітас Італії підтримує постійні стосунки зі структурами Карітасу в Україні та в сусідніх країнах, залучених у прийняття біженців.

«Фундаментальним є тримати очі, вуха та серця відкритими й уважними, як так, де надзвичайна ситуація кличе нас, аби нікого не залишити позаду, так і на наших територіях, щоби інформувати, розповідати, залучати та координувати», – зазначає о. Паньєлло.