"УКУ – це коштовність нашої Церкви", - Глава УГКЦ закликав підтримати університет

27.11.2020, 20:12
Католики
"УКУ – це коштовність нашої Церкви", - Глава УГКЦ закликав підтримати університет - фото 1
Традиції проведення благодійних бенкетів на підтримку УКУ уже понад 15 років. І саме завдяки щедрій підтримці жертводавців Університет успішно реалізовує свою місію – бути відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами .

"Український католицький університет – це коштовність нашої Церкви, що допомагає їй багатьма способами: навчаючи священників та релігійних осіб, орієнтованих на цінності. Також УКУ – це допомога у багатьох наших пасторальних проєктах і церковних комісіях. Не тільки як Великий канцлер УКУ, але й як Глава Церкви, я дякую вам за підтримку Університету, бо це дуже важлива інституція. Я також прошу продовжувати підтримувати УКУ", - про це сказав Глава УГКЦ Патріарх Святослав в одному з благодійних бенкетів на підтримку УКУ, які відбулися у Канаді та США (через карантинні обмеження вони пройшли цього року в онлайні).

УКУ запрошує 12 грудня реєструватися на Благодійний вечір та Тихий аукціон. Кошти збираються для талановитих студентів, найкращих викладачів та розвитку нових програм університету.

Захід вібудеться в онлайні.