УКУ отримав грант від США для підготовки фахівців у сфері повоєнного відновлення України

09.12.2022, 08:00
Католики
УКУ отримав грант від США для підготовки фахівців у сфері повоєнного відновлення України - фото 1
Генеральний директор Міжнародної фінансової корпорації розвитку США (DFC) Скотт Натан (Scott Nathan) 8 грудня підписав угоду про надання гранту технічної допомоги на суму 460 000 доларів США для підтримки Українського католицького університету. Підтримка DFC дозволить УКУ розширити можливості онлайн-навчання та оновити пропозиції навчальних програм, щоб запровадити нові курси для студентів, зосереджені на розв’язанні конфліктів та повоєнному відновленні.

Джерело: УКУ

«Я мав честь відвідати сьогодні Український католицький університет і переконатися в його надзвичайній стійкості перед обличчям жорстокої війни росії, – сказав генеральний директор DFC (U.S. International Development Finance Corporation) Скотт Натан. – DFC пишається тим, що продовжує підтримувати УКУ, оскільки цей університет розширює доступ до освіти та зосереджується на такому навчанні, яке допоможе українцям відновити свою країну».

УКУ отримав грант від США для підготовки фахівців у сфері повоєнного відновлення України - фото 104324

«Викладачі, працівники та студенти УКУ продемонстрували справжню рішучість, стійкість і солідарність перед обличчям війни, яку розв’язала росія проти України, – зазначила Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк. – Ми з нетерпінням чекаємо продовження співпраці з УКУ, оскільки тут готують наступне покоління лідерів, які працюватимуть над розбудовою вільного майбутнього України».

УКУ отримав грант від США для підготовки фахівців у сфері повоєнного відновлення України - фото 104327

«УКУ відіграв важливу роль у забезпеченні прихистку для студентів, переселенців та волонтерів в часі повномасштабної війни. А також став місцем, де ми обговорюємо плани як відбудовувати Україну після перемоги, – сказав ректор УКУ отець Богдан Прах. – Ми вдячні американському народові за потужну підтримку України, зокрема корпорації DFC, які фінансово підтримує УКУ. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, адже разом ми сильніші».

УКУ отримав грант від США для підготовки фахівців у сфері повоєнного відновлення України - фото 104323

Як повідомляють в УКУ, попри те, що російська військова агресія триває в Україні, DFC співпрацює з компаніями приватного сектору, українським урядом та його союзниками, а також міжнародними фінансовими установами, щоб визначити шляхи фінансової підтримки України зараз і під час відновлення та відбудови країни після війни. Технічна допомога у формі позики, яку DFC надав УКУ у 2019 році, становила 6.2 мільйонів доларів. Це дозволило університету найкраще послужити студентам та українському суспільству в часі війни, що триває, і врешті-решт у післявоєнній відбудові. Це також дасть змогу УКУ модернізувати свої операційні системи, надати студентам якісні освітні послуги.

УКУ отримав грант від США для підготовки фахівців у сфері повоєнного відновлення України - фото 104322

Довідка. Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFC) співпрацює з приватним сектором, щоб фінансувати вирішення найбільш критичних проблем, з якими сьогодні стикається світ. DFC інвестує в різні сектори, зокрема в енергетику, охорону здоров’я, критичну інфраструктуру та технології. DFC також надає фінансування малому бізнесу та жінкам-підприємицям з метою створення робочих місць на ринках, які розвиваються. DFC робить інвестиції відповідно до високих стандартів, з повагою до навколишнього середовища, прав людини та прав працівників.