УКУ передав медичне обладнання військовому госпіталю на понад мільйон гривень

02 травня, 13:23
Суспільство
УКУ передав медичне обладнання військовому госпіталю на понад мільйон гривень - фото 1
УКУ закупив три наркозо-дихальні апарати для потреб військового госпіталю, де лікують поранених українських військових. Загальна вартість медичного обладнання – 1 млн 250 тис. гривень.

Приміщення, де з початку війни розташували госпіталь, не було пристосоване до складних операцій. Завдяки підтримці благодійників вдалося облаштувати повноцінні операційні, повідомляють в УКУ.

«Сьогодні наш госпіталь отримав три наркозні апарати від наших благодійників і це велика радість для нас, за що ми безмежно вдячні. Ці апарати вкрай необхідні на передовій для лікування наших поранених бійців. Перш за все, ними ми доукомплектуємо госпіталь, який зможе приймати поранених на відстані 60-80 км від лінії фронту, де будуть надавати повноцінну допомогу і знеболення. Тобто хірург спокійно зможе робити абдомінально-торакальну операцію, а анестезіолог дати сучасний повноцінний наркоз», – каже лікар-хірург.

 

УКУ дякуємо за допомогу у придбанні апаратів Філадельфійській Митрополії УГКЦ у США, Президентові УКУ владиці Борисові Ґудзякові, архиєпископові-митрополитові Філадельфійському.

 

Підтримати УКУ у допомозі ЗСУ можна за посиланням: https://warinua.ucu.edu.ua/donate/