УКУ розширює партнерство з американським університетом DePaul

УКУ розширює партнерство з американським університетом DePaul - фото 1
Університет ДеПола (DePaul) став одним із перших, хто відгукнувся на запит Українського католицького університету про академічну підтримку в часі війни.

Впродовж весняного семестру університет ДеПола відкрив для українських студентів можливість проходити їхні академічні курси в онлайн-форматі з можливістю отримати сертифікат, а також перезарахувати курси в УКУ після їх успішного завершення. 5 університетських коледжів відкрили 68 курсів для реєстрації та зарахували на них 100 українських студентів. Про це інформує сайт УКУ.

Навчаючись у групах з американськими студентами, студенти УКУ мали можливість здобути не лише міжнародний досвід, а й поділитися своїм. Студентка четвертого курсу програми історії Марта Гайдучок розповіла Chicago Tribune — одному з найвпливовіших видань Чікаго про навчання в УКУ та ДеПол під час війни.

«Мені дуже подобається, наскільки відкриті американські студенти: вони все розкажуть, діляться своїми думками, і це дуже круто, – ділиться Марта Гайдучок. – Нелегко пояснити іноземцям, що таке війна, бо вона здається їм такою далекою, її важко уявити. Але коли я говорю і піднімаю цю тему під час онлайн-занять, усі мої колеги хочуть знати більше».

Нещодавно адміністрація університету ДеПол запропонувала унікальну можливість продовжити онлайн-навчання для сотні українських студентів на 25-ти академічних курсах впродовж літнього періоду. До участі запрошують студентів магістерських програм Бізнес-школи УКУ та студентів бакалаврських.

Джан Маріо Бесана, заступник проректора з глобальної взаємодії та онлайн-навчання у ДеПол зазначає: «Найважливіше питання, яке кожен у DePaul задає собі щодня, — це вінсентіанське питання “Що потрібно зробити?”. Коли в Україні почалася війна, всім нам було зрозуміло, що потрібно допомогти нашим партнерам УКУ та іншим університетам у той спосіб, який відповідав би їхнім безпосереднім потребам. Керівництво УКУ було дуже чітким: найважливішою метою було забезпечити, щоб нація не втратила ціле покоління молодих жінок і чоловіків, які зараз навчаються у закладах вищої освіти. Необхідно було і надалі пропонувати якомога більше можливостей молодим українцям продовжувати навчання та готуватися до важкого майбутнього. Відкриття наших онлайн-занять для українських студентів виявилося правильним, щоб задовольнити ці потреби. Співробітники та викладачі DePaul працювали швидко та ефективно, щоб це сталося, і ми раді, що змогли допомогти у цій надзвичайно складній ситуації».

Викладачі ДеПола з багатьох дисциплін вітали українських студентів на своїх онлайн-заняттях, включаючи такі напрямки як бізнес, комунікації, гуманітарні науки, науку та здоров’я, освіту, комп’ютерні та цифрові медіа та наголошують на їхній неабиякій зацікавленості, включеності, активності.

«Ми вдячні університету ДеПола за відкриття курсів для УКУ та інших українських студентів з України, які постраждали від війни, – каже Дмитро Шеренговський, проректор УКУ з навчальної роботи та інтернаціоналізації. – Це не тільки допоможе університетам заповнити прогалини в академічних програмах, які не можуть повноцінно проводитися через війну, а й дасть студентам можливість збагатити свій досвід навчання через доступ до найкращих моделей освіти США».

В УКУ назвали таке партнерство важливим для української освіти у час війни.

Теги: #УКУ