Унікальний аудіофільм “Біблія – Книга Життя” із 3D звуком матиме мобільну аплікацію Audiostories

03.09.2021, 09:47
Культура
Унікальний аудіофільм “Біблія – Книга Життя” із 3D звуком матиме мобільну аплікацію Audiostories - фото 1
У Львові вже презентували перший в Україні мистецький аудіофільм “Біблія – Книга Життя” із 3D звуком. Творці розповідають, що аудіофільм буде представлений в мобільній аплікації Audiostories уже наприкінці вересня цього року.

Це перша спроба створити подібний аудіофільм із 3D звуком (можливістю повністю зануритися у звуки простору аудіофільму) на тексти Святого Письма українською мовою в Україні. Проєкт реалізували за підтримки Українського культурного фонду. Серед партнерів проєкту – Український католицький університет, Галицьке музичне товариство, Українське біблійне товариство.

“23 серпня, до Дня Незалежності України ми презентували аудіофільм у “Планеті Кіно”. Глядачі вперше мали можливість прослухати уривки кожної частини аудіофільму “Біблія Книга Життя” без відео на екрані, повністю занурившись у простір звуків найдавніших біблійних історій”, розповідає продюсер аудіофільму Володимир Ольшанський.

З глядачами під час презентації спілкувалися також творці проєкту та головні актори, які 10 місяців працювали над створенням трьох частин аудіофільму, а саме: Книги Буття, Євангелія від Івана та Діяння апостолів. Модерувала розмову письменниця Надія Гербіш, яка є волонтеркою проєкту і озвучила одну з біблійних з героїнь.

Унікальний аудіофільм “Біблія – Книга Життя” із 3D звуком матиме мобільну аплікацію Audiostories_1

Аудіофільм об’єднав навколо себе християн різних конфесій: людей з особливими потребами, ветеранів АТО, письменників, митців, священників, волонтерів, які озвучували репліки різних біблійних персонажів.

 

Більше про проєкт “Біблія – Книга Життя”:

– залучено понад 100 голосів українських акторів та волонтерів;

– створена унікальна музика зі звуками давніх українських інструментів;

– сучасний український переклад Біблії 2020 року здійснений о. Рафаїлом Турконяком та Українським біблійним товариством;

– мистецький продукт створено з 3D звуком, коли ти повністю занурюєшся у звуки простору аудіофільму;

– уся звукова драматургія наповнена звуками природи зібраними та записаними у різних куточках України;

– новітня аудіопостановка бестселера всіх часів створена в Україні.

 

Про аудіофільм:

https://www.bibleaudiofilm.com/

https://www.facebook.com/bibleaudiofilm