УПЦ МП на Одещині скаржиться, що стільниковий зв'язок вбиває їхні бджоли

07 квітня, 10:14
Суспільство
УПЦ МП на Одещині скаржиться, що стільниковий зв'язок вбиває їхні бджоли - фото 1
Одеська єпархія УПЦ МП стверджує, що в області масово гинуть бджоли. Звинувачують у цьому перенасичення мережами стільникового зв'язку та впровадження 5G.

Про це повідомляє фейсбук Одеської єпархії, передає 24 канал.

Кажуть, що бджоли гинуть у пасіках храмів та монастирів Одеської єпархії УПЦ МП. Представники Московського Патріархату висунули кілька версій таких подій.

Чому гинуть бджоли, на думку представників Одеської єпархії:

- Запевняють, що "можна все списати на якийсь загальний вірус, який спіткав і бджолині сім'ї", однак звертають увагу на ігнорування основних санітарних норм і насичення "хімією" земель.

- Ще однією з причиною, мовиться у дописі, є перенасичення мережами стільникового зв'язку та впровадження нових алгоритмів передачі стільникових даних, тобто 5G. Саме це, на думку представників, дезорієнтує комах і птахів в просторі.

Чи становить 5G небезпеку насправді?

З появою цих нових технологій чимало людей занепокоїлись через ймовірні наслідки для здоров'я від радіочастотного випромінювання. Однак вчені згрупували результати 138 досліджень, які показали, що 5G не шкодить здоров'ю. 5G не шкодить здоров'ю – результати 138 досліджень

Зауважимо, в Україні 5G ще немає. Проте 11 листопада 2020 року Кабмін затвердив план впровадження нового стандарту зв'язку в Україні. Видавати ліцензії на користування радіочастотами планують з жовтня 2021 року.