УПЦ МП незаконно прибудувала дзвіницю до храму-пам'ятника архітектури в Одесі, - нардеп

УПЦ МП незаконно прибудувала дзвіницю до храму-пам'ятника архітектури в Одесі, - нардеп - фото 1
Депутат ВР Олексій Гончаренко написав звернення до Офісу Генерального прокурора, Мінкульт, Нацполіції та ДАБІ з проханням перевірити, на яких підставах до храму-пам'ятника архітектури святих великомучеників Адріана та Наталії УПЦ МП на Французькому бульварі в Одесі прибудували дзвіницю.

Про це депутат повідомив у себе на Фейсбуці.

"Місцеві ЗМІ зʼясували, що споруда готова. На ній вже встановили купол, хрест та вже завершені оздоблювальні роботи... Храм було збудовано 1899-го й освячено 1900-го року — як церкву школи сліпих в ім'я святого апостола Павла та мучениці Наталії. Жодної дзвіниці біля будівлі з самого початку не було!", - зазначив нардеп.

"Також журналісти з'ясували, що жодних дозволів на реконструкцію пам'ятника архітектури ніхто не отримував: церковники не мають ні документів на землю, ні містобудівних умов і обмежень, ні завіреної ДАСК декларації.

Раніше аналогічним чином – незаконно – на цій території звели триповерхову будівлю «недільної школи». Як так вийшло, що без дозволів та документів на території храму почали незаконне будівництво дзвіниці та «недільної школи»? Хто за це відповідає?", - додав Гончаренко.

УПЦ МП незаконно прибудувала дзвіницю до храму-пам'ятника архітектури в Одесі, - нардеп - фото 106892
УПЦ МП незаконно прибудувала дзвіницю до храму-пам'ятника архітектури в Одесі, - нардеп - фото 106893