УПЦ МП поклала око на прибережну зону у Луцьку

26 січня, 13:45
Суспільство
УПЦ МП поклала око на прибережну зону у Луцьку - фото 1
Мешканці історичної частини Луцька обурені спробами представників УПЦ Московського Патріархату захопити частину прибережної зони річки Стир із облаштованим там сквериком.

Про це «ВолиньUA» інформують очевидці.

Зі слів очевидців, 25 січня близько 10-ї години на території скверику поблизу річки Стир представники Москпатріархату самочинно встановили хреста. Ця ділянка розташована поблизу духовної семінарії за адресою: Драгоманова, 30.

Скверик на березі річки Стир облаштували місцеві мешканці. Люди власними зусиллями розчистили територію на березі річки від хащів і зробили її затишним місцем для відпочинку. Але тепер лучани вважають, що цю територію хочуть у них захопити церковники.

«У цього монастиря біля річки Стир дуже велика територія з виходом до річки, так от цю територію вони занедбали, біля річки поскидали цілі тони будівельного сміття, а решта території поросла чагарниками.
Проте місце, де вони поставили хреста, доглядається сусідами, котрі посадили там траву, дерева і постійно стрижуть її газонокосаркою та доглядають», - йдеться у дописі Віталія.

Як розповів лучанин, нещодавно представники Московського Патріархату вже робили спроби встановити там хрест. Але люди висловили своє невдоволення. І його прибрали. Однак, 25 січня спроба повторилася.