• Головна
  • Новини
  • УПЦ (МП) протестує проти рекламних плакатів антихристиянської спрямованості...

УПЦ (МП) протестує проти рекламних плакатів антихристиянської спрямованості

18.12.2012, 10:27
УПЦ (МП) протестує проти рекламних плакатів антихристиянської спрямованості - фото 1

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира голові Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицькому В.В. надіслано листа з проханням вжити всіх передбачених законодавством України правових заходів.

Sab_V.jpgЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира голові Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицькому В.В. надіслано листа з проханням вжити всіх передбачених законодавством України правових заходів щодо проявів кощунства з боку організаторів семінару «Початок світу».

Як йдеться в повідомленні офіційного сайту УПЦ (МП), цей семінар має бути проведений 21 грудня в музеї Івана Гончара, що поблизу Києво-Печерської Лаври.

В УПЦ (МП) наголошують, що «судячи із зображення на афіші (оголена дівчина, імітуюча розп’яття) і заяв про те, що мова на семінарі піде про дохристиянські вірування і обряди, а також про давні погляди на історію походження світу – семінар спрямований на зруйнування традиційної моралі, а також на провокування конфлікту на релігійній основі».