УПЦ МП втратила на Чернігівщині і ще одну громаду
04.05.2025, 17:02
Міжконфесійне
У суботу, 3 травня, відбулися збори громади с. Плоске Ніжинського району. Більшість проголосувала за перехід з УПЦ МП до ПЦУ.
За словами настоятеля ніжинського Покровського храму о. Михаїла Якубіва, на зборах було біля 80 людей, з них троє осіб утрималися, а решта проголосували "за" перехід.
Місцевий священник УПЦ МП, передбачаючи результат голосування, на збори не з'явився.
Але служити кому в селі Плоске вже є — офіційно про це запевнили в єпархіальному управлінні ПЦУ, — повідомляє журналіст Василь Чепурний.
Нагадаємо, цього ж дня відбулися збори громади на Ніжинщині - парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Мрин, на яких також вирішили перейти з УПЦ МП до ПЦУ.