УПЦ МП взялася репресувати священиків, які закликали Онуфрія відректися РПЦ

27 липня, 12:01
Православні
УПЦ МП взялася репресувати священиків, які закликали Онуфрія відректися РПЦ - фото 1
Управління Конотопської єпархії УПЦ МП взялося репресувати священиків, які закликали митрополита Онуфрія негайно розірвати зв'язки із Російською Православною Церквою.

Про це повідомив митрополит Православної Церкви України Олександр (Драбинко), передає Главком.

«В єпархіях УПЦ, тої, яка не МП, розпочалися репресії місцевих єпископів щодо підписантів Звернення духовенства до митрополита Онуфрія від 23 липня 2023 року про скликання Собору та вихід з Московського Патріархату», – повідомив митрополит Олександр.

В указі зазначено, що «за самочинні дії, які проявляються як непослух своєму правлячому архиєрею, які перечать вашій священницькій присязі, вам виноситься попередження. У разі повторного попередження ви будете заборонені у служінні».

Указ підписаний митрополитом Конотопським та Глухівським Романом Кимовичем.

УПЦ МП взялася репресувати священиків, які закликали Онуфрія відректися РПЦ - фото 118349

Нагадаємо, що священики УПЦ МП звернулися до митрополита Онуфрія з проханням негайно та остаточно розірвати із Російською Православною Церквою після ворожого ракетного удару по Спасо-Преображенському кафедральному собору в Одесі. Відповідний лист-прохання опублікували 23 липня. Автори листа звинувачують РПЦ у підтримці російської агресії та закликають митрополита Онуфрія зайняти чітку позицію.