УПЦ США підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік

03 березня, 10:48
Україна і світ
УПЦ США підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік - фото 1
Рада Митрополії Української Православної Церкви США провела своє щорічне засідання в Меморіальній бібліотеці Митрополита Івана (Теодоровича) духовної резиденції Української Православної Церкви США 17-18 лютого 2023 року. Метою цього щорічного зібрання є аналіз життя Церкви на основі звітів усіх адміністративних та душпастирських відділів, а також затвердження бюджету на фінансовий рік

Про це повідомляє сайт УПЦ США.

У вступному слові митрополит Антоній нагадав усім мету Собору, яка полягає в тому, щоб плекати, підтримувати та розбудовувати Христову Церкву.

Архиєпископ Даниїл, Правлячий Архиєрей Західної єпархії, представив звіт про парафії своєї єпархії. З нинішнім припливом нових іммігрантів (біженців) у багатьох парафіях УПЦ США спостерігається відродження чисельності, що дозволяє парафіям вести активне парафіяльне життя.

Літургійна комісія представила багато проектів, успішно завершених за минулий рік, а також плани на майбутні публікації. Ці буклети допоможуть духовенству під час численних богослужінь, а також будуть доступні мирянам, які зможуть використовувати їх для вивчення різних богослужінь.

  • Було вирішено переглянути, чи можливо взагалі повернутися до друкованої форми Українського Православного Слова (УПС), яке з 2017 року публікується лише онлайн через високу вартість друку та розсилки.
  • Президент Товариства св. Андрія Первозванного протодиякон Ігор пояснив, що фокус товариства, який раніше був спрямований на їдальні та бідних в Україні, змістився у зв’язку з тим, що потреби України зросли через війну РФ.

Кошти, як і раніше, йдуть на забезпечення необхідною їжею, одягом і предметами першої необхідності для людей похилого віку, а також на допомогу незліченній кількості внутрішньо переміщених осіб, які намагаються вижити в умовах війни. Також були придбані численні машини швидкої допомоги та генератори, які допомагають полегшити тягар, з яким зараз стикаються українці. Товариство продовжує безперервно забезпечувати потреби тих, хто страждає в Україні.