УПЦ в США передала Україні вже понад 100 машин швидкої допомоги та логістичних транспортних засобів

УПЦ в США передала Україні вже понад 100 машин швидкої допомоги та логістичних транспортних засобів - фото 1
З допомогою української православної громади Мюнхена (Німеччина), Українська Православна Церква США змогла придбати та обладнати понад 100 машин швидкої допомоги та логістичних транспортних засобів в Україні.

Про це повідомляє сайт УПЦ США.

Нещодавно, відвідуючи українські православні громади Берліна та Мюнхена, архиєпископ Даниїл провів зустріч з архимандритом Онуфрієм зі Свято-Вознесенського українського православного чоловічого монастиря в Гурбині (Рівненська область), Україна, який прибув до Німеччини, щоб сприяти транспортуванню медичних машин швидкої допомоги, придбаних і переданих УПЦ США.

“Ці машини швидкої допомоги врятують життя і зроблять ще один крок у забезпеченні своєчасного доступу до невідкладної допомоги під час війни… Ми молимося, щоб ці машини швидкої допомоги забезпечили можливість надання першої допомоги пацієнтам, які потребують медичного транспортування… Наша постійна підтримка, спрямована на розширення можливостей медичних працівників, буде продовжуватися і в умовах війни”, - наголосив владика УПЦ в США архиєпископ Даниїл (Зелінський).

Він підкреслив, що підтримка українських православних віруючих зі Сполучених Штатів Америки є потужним інструментом у забезпеченні медичної системи України у воєнний час.

"Працівники екстреної медичної допомоги першими прибувають на місце події і роблять все можливе, щоб врятувати життя людей. Завдяки цим медичним автомобілям медики не тільки забезпечують своєчасне транспортування людей, які отримали травми або перебувають у критичному стані, з місця ДТП до медичного закладу, а й стабілізують їхній стан під час транспортування”, – зазначив владика Даниїл.

Ящики з лікарняною постільною білизною також завантажили в машини швидкої допомоги, які ідуть в Україну.

В УПЦ США просять вірних продовжувати молитися за припинення війни.

“Разом ми ділилися благословеннями з українськими біженцями та внутрішньо переміщеними сім’ями, але потреба продовжує зростати. Підтримуючи місію милосердя Фонду гуманітарної допомоги Україні УПЦ США, ви можете допомогти прискорити доставку критично важливої допомоги, включаючи їжу, воду, санітарні набори, машини швидкої допомоги та іншу допомогу”, – закликають вірних в УПЦ США.