Уряд вніс церкву в Дружківці та комплекс Святогірської лаври до Держреєстру нерухомих пам'яток

09 квітня, 08:51
Держава
Уряд вніс церкву в Дружківці та комплекс Святогірської лаври до Держреєстру нерухомих пам'яток - фото 1
Кабінет міністрів України на засіданні у середу підтримав постанову Міністерства культури України про внесення 13 об'єктів культурної спадщини національного значення в Донецькій області до Державного реєстру нерухомих пам'яток України.

"Серед них – Свято-Миколаївська церква у Дружківці та комплекс пам'яток Святогірської Свято-Успенської лаври", – написала віцепрем'єр-міністерка з гуманітарної політики – міністерка культури України Тетяна Бережна у Facebook в середу.

Бережна подякувала Премʼєр-міністерці Юлії Свириденко та колегам за підтримку рішень, які підсилюють українську культуру