«Усі чекають вашого повернення додому, — єпископи УГКЦ звернулися до військовополонених

«Усі чекають вашого повернення додому, — єпископи УГКЦ звернулися до військовополонених - фото 1
Під час молитовного марафону, що проходив в ефірі «Живого телебачення» 24 лютого, у день річниці повномасштабного вторгнення, з особливими словами і молитвою звернулися до військовополонених владика Богдан Данило, єпископ єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Пармі, голова Патріаршої комісії у справах духовенства, та владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський УГКЦ.

Владика Богдан Данило наголосив, що молитва в особливий спосіб лине до тих військових, які перебувають у полоні, військовополонених, які, можливо, не в силі бачити і знати про те, що ми молимося і єднаємося з ними. Проц е повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Сьогодні, можливо, ви є в тяжких обставинах — у тюрмах, на тортурах, але з вами перебуває весь український народ, за вас люди моляться, про вас думають. Весь світ чекає хвилини, коли ви повернетеся вільними до України», — зазначив владика Богдан.

Також єпископ звернувся до всіх родин, які чекають додому полоненого: «Віруйте, що ваші близькі повернуться до вас, що кожен із вас зможе будувати краще майбутнє України, починаючи від сьогодні».

Владика Тарас Сеньків назвав особливо болісним страждання полонених.

«Вони боролися за нашу свободу, були готові за це заплатити життям, але зараз перебувають у полоні. Та навіть там стійко й відважно дають свідчення людської та національної гідності і не втрачають надії, що ми зробимо все можливе для їхнього звільнення», — зазначив владика Тарас.

Єпарх закликав кожного в особливий спосіб помолитися за полонених: «Сьогодні єднаймося в молитві за священників, військових і цивільних полонених та всіх нам відомих і невідомих в’язнів московських катівень, які брутально затримані та страждають, тому що є українцями і вірними синами й дочками Батьківщини».