Узаконим владу майбутнього Антихриста! - екс-духівник Поклонської закликав бойкотувати путінський референдум

Схиєгумен Сергій - фото 1
Схиєгумен Сергій
Схиєгумен Сергій (Романов), якого заборонили в священнослужінні після прокльонів на адресу керівництва РПЦ за закриття храмів в період пандемії, 28 червня записав чергове відео.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

«Хабадники-хасиди правлять Росією. Путін і його оточення - це ширма. Через поправки до Конституції, через наше добровільне відвідування пунктів голосування, не залежно від нашої згоди чи незгоди (тобто їм потрібна масовість) буде узаконена рабовласницька влада. Тобто ми добровільно узаконимо владу майбутнього Антихриста і його слуг. Заявляю всім народам Росії: не ходити на пункти голосування!» - каже Сергій.

Центр з протидії екстремізму (ЦПЕ) ГУ МВС РФ у Свердловській області раніше угледів в проповідях схиєгумена Сергія (Романова) ознаки адміністративного правопорушення за статтею 20.3.1 КпАП РФ ( «Розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності») і передав матеріали до прокуратури Верхньої Пишми для прийняття рішення. Проповіді Сергія розглядає і церковний суд, засідання якого призначено на 3 липня.

Як повідомляла РІСУ, у Свердловській області духівник Середньоуральського жіночого монастиря схиєгумен Сергій (Романов) відмовився виконувати накази церковної верхівки і разом із казаками з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі, захопив монастир.

Схиєгумена Сергія також називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.

В одному із своїх відеозверненнь священнослужитель Сергій (Романов) заявив, що ні Патріарх Кирил, ні Синод, ні єпископат не мають жодної влади над Церквою, позяак Церквою зараз керують санітарні лікарі.