В Афінах Апостольський нунцій у Греції помолився з громадою УГКЦ за Україну і мир

В Афінах Апостольський нунцій у Греції помолився з громадою УГКЦ за Україну і мир - фото 1
На запрошення екзарха для католиків східного обряду в Греції владики Мануїла Ніна та душпастиря для українців-греко-католиків в Греції о. Ігоря Посоленика в неділю, 10 квітня, до української церковної спільноти Святого Миколая УГКЦ завітав Апостольський нунцій у Греції архиєпископ Савіо Хон Тай-Фай.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, Літургію очолив правлячий екзарх Мануїл у співслужінні з апостольським нунцієм, о. Ігорем та апостольським адміністратором Вірменської Церкви в Греції о. Йосифом, який завітав на богослужіння зі своїми парафіянами.

«Дорогі брати і сестри, дозвольте мені передати кожному з вас сердечні вітання від Його Святості Франциска, – звернувся до присутніх апостольський нунцій. – Нещодавно на Генеральній аудієнції Папа продемонстрував людям українській прапор, надісланий з Бучі, де відбулися жахливі вбивства та акти насильства. Цей прапор відображає кров, смерть і страждання українського народу, які пробуджують наші почуття солідарності. Коли Папа молився з людьми, він був оточений українськими дітьми. Сьогодні разом зі Святішим Отцем ми молимося до Бога за український народ, який показав героїзм всьому світу: мир, мир, мир, ніякої війни, ніякого вбивства, ніякого вторгнення!»

В Афінах Апостольський нунцій у Греції помолився з громадою УГКЦ за Україну і мир_1

Отець Ігор подякував апостольському нунцію, о. Йосифу та владиці Мануїлу за підтримку українців і України, а також за спільну молитву.

«Сьогодні сорок шостий день повномаштабної війни в Україні. Сорок шостий день страждань, сліз, руйнування наших осель та всієї України. Сорок шостий день смертей безневинних людей. Наш народ молиться до Бога за мир. А ікона Пресвятої Богородиці "Джерело Милосердя", перед якою молився Папа Франциск, здійснюючи чергову місійну подорож до Греції, і перед якою свої гарячі молитви зносять щоденно наші вірні, дає нам відчуття близькості Папи до нашого стражденного народу. Тому від імені всіх наших людей, отців та сестер, дякую вам, владико Савіо, за ваш подарований для нас час. Ця спільна молитва з вами та нашим владикою Мануїлом Ніном для нас є дуже важлива. Це дає нам відчуття, що ми не покинуті і не самі. Дякуємо за вашу присутність та за ваші молитви!» – зазначив о. Ігор.

На завершення священник від імені всієї української спільноти подарував апостольському нунцію та о. Йосифу копію ікони Богородиці «Джерело Милосердя».