В Андріївській церкві Києва запрацював «Пункт незламності»

В Андріївській церкві Києва запрацював «Пункт незламності» - фото 1
Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні у співпраці з Українською Православною Церквою США  відкривають «Пункт незламності», де потребуючі зможуть знайти укриття під час тривоги, зігрітись, зарядити мобільні пристрої та бути на зв’язку з близькими та колегами завдяки доступу інтернету.

"Пункт незламності» відкриває двері в офісі Ставропігії Вселенського Патріархату – стилобатній (нижній) частині Андріївської церкви. Це приміщення, вбудоване у пагорб і з трьох сторін надійно захищене великими шарами бетону та ґрунту, є як безпечним укриттям у разі повітряної тривоги, так і енергоефективним. Робота «Пункту незламності» здійснюється завдяки фінансовій підтримці української діаспори з США, особливо митрополита Антонія Щерби, предстоятеля УПЦ США та архиєпископа Даниїла Зелінського, Голови Консисторії УПЦ США", - йдеться на сторінці Ставропігії.

Електроживлення «Пункту незламності», у разі відключень мережі, здійснюватиметься потужним електрогенератором, придбаним та переданим Ставропігії дияконом Дмитром Максименком Dmytro Maksymenko та членами Rotary club of Shanghai Pudong Lujiazui.

Одночасно «Пункт незламності» у Ставропігії може прийняти до 40 осіб. З безпекових міркувань відвідувачі «Пункту незламності» при вході мають пред’явити документ, що посвідчує особу.

«Пункт незламності» у Ставропігії працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Під час тривалих відключень електроенергії графік роботи «Пункту незламності» може змінитися.