В Авдіївці під час евакуації людей поранили баптистського пастора-волонтера

07 лютого, 12:45
Суспільство
В Авдіївці під час евакуації людей поранили баптистського пастора-волонтера - фото 1
Під час чергової евакуації людей у прифронтових територіях 6 лютого пастор церкви ЄХБ «Спасіння» у Запоріжжі Владислав Маховський отримав поранення. Зараз його стан задовільний.

Про це повідомляє прес-служба ЄХБ.

Уламок від російського безпілотника пошкодив Владиславові ногу, волонтерський транспорт вщент згорів. Сталося це в Авдіївці.

Пастора змогли евакуювати у Покровськ, а згодом перевезли у Запоріжжя.

"Авдіївка є, була і буде Україна, - написав Владислав Маховський на ФБ. - Евакуація також продовжується, і незважаючи на те, що зараз не маю можливості евакуйовувати людей. Але в Авдіївці продовжують працювати евакуаційні групи. Вчора і сьогодні передав на 100 літрів палива хлопцям для евакуації людей, з зібраних коштів, тож якщо є бажання допомогти, реквізити в першому коментарі.

Ще раз хочу висловити щиру подяку евакуаційній групі "Білі Янголи", які одразу прибули для моєї вже евакуації, та з якими співпрацював по Авдіївкі Геннадій Юдін, Дмитрий Соловий та також щира подяка рятувальникам ДСНС, імена нажаль не знаю, та хлопцям війсковим, які допомогли і буквально на спині дотягли до першої точки евакуації".

В Авдіївці під час евакуації людей поранили баптистського пастора-волонтера - фото 129373