В храмі УГКЦ на Львівщині вчинено акт вандалізму

25.06.2015, 10:37
В храмі УГКЦ на Львівщині вчинено акт вандалізму - фото 1
У ніч із суботи на неділю, 20-21 червня 2015 року, невідомі особи, зламавши двері, проникли до храму блаженного священномученика Миколая Чарнецького, що знаходиться у Стрию по вул. Добрівлянській.

Храм блаж. Миколая ЧарнецькогоУ ніч із суботи на неділю, 20-21 червня 2015 року, невідомі особи, зламавши двері, проникли до храму блаженного священномученика Миколая Чарнецького, що знаходиться у Стрию по вул. Добрівлянській.

Прийшовши зранку до храму на Літургію, вірні побачили поламані і перекинуті речі церковного вжитку: ікони, тетрапод та ін., пошкоджене оздоблення кивоту, священичі ризи.

За словами о. Михайла Коцуровського, який є парохом цієї парафії, це не схоже на звичайне пограбування, оскільки майже все майно храму і кошти залишилися на місці. На думку священика, це нагадує акт вандалізму.

Парафія блаженного священномученика Миколая Чарнецького діє у Стрию з 2004 року, вірні моляться у старенькій дерев′яній церкві, привезеній сюди зі с. Колодниця Стрийського району. Поблизу розпочате будівництво нового храму. Про це повідомляє прес-служба Стрийської єпархії УГКЦ.

Храм блаж. Миколая Чарнецького

Храм блаж. Миколая Чарнецького

Храм блаж. Миколая Чарнецького