В Маріуполі окупанти заборонили всі неправославні Церкви та День св. Валентина

09 лютого, 16:15
Суспільство
В Маріуполі окупанти заборонили всі неправославні Церкви та День св. Валентина - фото 1
В Маріуполі заборонили святкувати День св. Валентіна. Тепер тут можна лише “листи на фронт”, інші “валентінки” під забороною. Та не лише День закоханих. Під заборону потрапили всі “гейропскі” та “неправославні” свята та розваги.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Тотальний контроль. Керівники шкіл Маріуполя, с. Сатрана, с. Старий Крим, с. Талаковка отримали вказівку з понеділка щоденно перевіряти телефони (гаджети) школярів на наявність проукраїнського контенту. ФСБ намагається знайти витік даних з Маріуполя (смішно на 90 тисяч дорослого населення), підозрюючи, що батьки використовують гаджети дітей для передавання даних. Складно нелюдям зрозуміти, що України цінує своїх людей та ніколи не піде на залучення школярів та неповнолітніх до партизанського руху через надвелику небезпеку для них та їх батьків. Русні не зрозуміти", - написав Андрющенко.

"Всі протестантські та неправославні Церкви тепер під забороною в Маріуполі. Розпочато процес вилучення власності та примусу до завершення діяльності.

Кожний крок - крок до повернення в радянський Жданов. Контроль, заборони, дефіцит, партійна еліта та життя на рівні бідності всіх. Глобальне “урівняння"", - додав радник міського голови Маріуполя