В Мелітополі колишні клірики УПЦ МП освятили пам'ятник загиблим окупантам
30 квітня, 14:17
Суспільство
У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області росіяни відкрили пам'ятник своїм солдатам-загарбникам.
Про це йдеться у сюжеті російських пропагандистів – державного інформаційного агентства ТАРС, передеє 1 Запорізький.
На монумент повісили табличку "пам'яті загиблих під час проведення спеціальної військової операції".
Окупанти зазначають, що це перший на Запоріжжі пам'ятник бійцям так званої «СВО».
На відкриття зігнали місцеву молодь, також були присутні російські військові, колаборанти, представники духовенства та оркестр.