• Головна
  • Новини
  • В МЗС РФ назвали Україну – реальною причиною розбіжностей навколо Всеправославного Собору...

В МЗС РФ назвали Україну – реальною причиною розбіжностей навколо Всеправославного Собору

25.07.2016, 14:10
В МЗС РФ назвали Україну – реальною причиною розбіжностей навколо Всеправославного Собору - фото 1
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, який виступив на всеросійському молодіжному освітньому форумі "Територія смислів", заявив, що причиною розбіжностей навколо Всеправославного Собору стала спроба внести розкол у православний світ ззовні.

Лавров.jpegМіністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, який виступив на всеросійському молодіжному освітньому форумі "Територія смислів", заявив, що причиною розбіжностей навколо Всеправославного Собору стала спроба внести розкол у православний світ ззовні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Newsru.

"В останньому Всеправославному соборі, який пройшов на Криті, не брали участі кілька Церков, включаючи Російську Православну Церкву, через те, що підсумкові документи не були узгоджені", - наводить портал "Інтерфакс-Релігія" слова глави МЗС РФ.

Тим часом, як зазначив міністр, реальною причиною неучасті низки Церков стала спроба внести в православ'я розкол ззовні.

"Реальна причина в тому, що є чимало охочих зовні православного світу внести розкол, перш за все використовуючи кризу в Україні і антиросійську риторику, для того щоб завдати шкоди позиціям Російської Православної Церкви", – додав Лавров.

Коментуючи заяву С. Лаврова, архимандрит Кирил (Говорун), екс-глава ВЗЦЗ УПЦ (МП), на своїй сторінці в Фейсбуці зазначив: "Важливу заяву, яка розкриває наміри строни звинувачення. Тому що за традицією там на інших екстраполюють власні наміри" .