В Одесі вшанували загиблих українських військових

06 березня, 20:12
Суспільство
В Одесі вшанували загиблих українських військових - фото 1
У кафедральному соборі Різдва Христового Православної Церкви України в Одесі відбулась панахида за українськими воїнами, які віддали життя за Батьківщину у лютому 2021 року.

Про це 5 березня повідомив сайт Арміяinform.

Разом із єпископом Одеським і Балтським Павлом помолилися і віддали шану загиблим рідні героїв, курсанти, громадські активісти та представники ветеранських організацій та небайдужі одесити. Співорганізаторами спільної молитви виступили Український інститут національної пам’яті, Міністерство у справах ветеранів України, Православна Церква України, Veterans HUB Odesa.

Чин панахиди звершив єпископ Одеський і Балтський Павло.

"Протягом лютого ми втратили одинадцять українських військовослужбовців, двоє – з Одеської області. Бог пам’ятає імена всіх наших загиблих військових. Але так само ми маємо говорити про них, про їхні життя та жертву, щоб пам’ятати їх тут. І молитись за них. Вічна пам’ять загиблим захисникам України!" – зазначив єпископ Одеський і Балтський Павло.

Через карантинні заходи, не всі мали змогу зібратися разом, проте кожен міг самостійно помолитися за спокій душ воїнів, які полягли за Україну.