В Офісі президента розповіли, скільки паломників відвідали Умань та як їх охороняли

В Офісі президента розповіли, скільки паломників відвідали Умань та як їх охороняли - фото 1
В Умані завершились заходи з нагоди святкування Рош га-Шана. Паломники вже почали виїжджати з України.

Святкування тривало з 25 по 27 вересня. Загалом за цей час місто прийняло майже 23 тис. паломників-хасидів. Про це у Telegram повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, передає Gazeta.ua.

Він нагадав, що цього року в Умані були безпрецедентними заходи безпеки через російську агресію та можливі провокації. Публічну безпеку і порядок там забезпечували понад 600 правоохоронців.

"В Умані було розгорнуто роботу міжвідомчого оперативного штабу, до складу якого увійшли представники Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Територіальної оборони ЗСУ та місцевої військової адміністрації. Було впроваджено заборону на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв і піротехнічних виробів. Обмежили рух транспортних засобів і доступ у районі паломництва, посилили перепускний режим і контроль за переміщенням людей", – зазначив Тимошенко.

За його словами, правоохоронні органи проводили контрдиверсійні та антитерористичні заходи. Усе це дало потрібний результат: належне убезпечення як місцевих жителів, так і приїжджих.

"Україна мультинаціональна та мультирелігійна країна. Ми поважаємо права і свободу наших громадян та гостей України", – додав Тимошенко.