В окупованому Криму під домашній арешт відправили колишнього імама Ремзі Куртнезірова

07 березня, 12:30
Суспільство
В окупованому Криму під домашній арешт відправили колишнього імама Ремзі Куртнезірова - фото 1
Так званий Київський районний суд Сімферополя у тимчасово окупованому Криму відправив під домашній арешт колишнього імама мечеті Ремзі Куртнезірова.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«Київський районний суд Сімферополя призначив колишньому імаму мечеті в селі Лобаново Ремзі Куртнезірову домашній арешт. Він перебуватиме під арештом до 4 травня, як і інші четверо жителів Бахчасарая та Джанкоя, яких затримали вчора, 5 березня, та відправили в СІЗО», - йдеться у повідомленні.

За словами адвоката Сафіє Шабанової, у Куртнезірова низка важких захворювань, через що його не можна відправити під варту. Зокрема, у нього діагностовано гіперінтенсивну хворобу третього ступеня, а також є наслідки цереброваскулярної хвороби (патологія, пов’язана з головним мозком). Окрім того, Курнезіров переніс три інсульти та хворіє на цукровий діабет.

Усі ці хвороби суд врахував та обрав колишньому імаму домашній арешт.

Нагадаємо, у Бахчисараї та Джанкойському районі, російські силовики у вівторок, 5 березня, провели обшуки у будинках 10 кримських татар: Рустема Османова, Азіза Азізова, Мемета Люманова, Мустафи Абдураманова, Ремзі Куртнезірова, Ваїта Мустафаєва, Алі Мамутова, Арсена Кашки, Енвера Халілаєва, Нарімана Аметова.