В окупованому Мелітополі ФСБ затримала колаборанта - палкого прихильника Московського Патріархату

В окупованому Мелітополі ФСБ затримала колаборанта - палкого прихильника Московського Патріархату - фото 1
У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області ФСБ затримала Олексія Селіванова, який працював заступником начальника рашистської «ГУ МВС по Запорізькій області».

Про це повідомляє Форпост з посиланням на сепаратистські телеграм-канали та ЗМІ, називаючи затримання Селіванова «замовленням на розправу з російським патріотом» та «зачистку від знакової фігури, що виявилася незручною».

Основна версія, яку озвучують соратники колаборанта — начебто Селіванова намагається зняти вище керівництво або ті, хто за цим керівництвом стоїть, щоб поставити на «тепле містечко» свою людину.

Згідно з інформацією Центру “Миротворець”, Селіванов Олексій Сергійович займається антиукраїнською пропагандою, при цьому, підтримує тісні зв’язки з Російською Православною Церквою в Україні (УПЦ МП).

Він значиться як засновник і отаман Міжнародної громадської організації “Вірне козацтво”, яку було створено у співпраці зі ще одним фігурантом “Миротворця” митрополитом РПЦвУ Гедеоном (Хароном). “Козацтво” ж запам’яталося своєю участю в антимайдані під час Революції Гідності, а також вихованням низки терористів, які воюють на Донбасі в лавах окупаційних військ.

У різний час Селіванов працював у Міністерстві оборони України часів Януковича та Міністерстві освіти України часів українофоба Дмитра Табачника. У названих відомствах він координував діяльність козацтва, відвідував конференції, присвячені “євразійському єдинству”.

У липні 2014 року стало відомо, що Служба безпеки України порушила справу проти Олексія Селіванова. За словами тогочасного очільника української спецслужби Валентина Наливайченка, фінансування тероризму та сепаратизму відбувалось за допомогою російських банківських установ і колишніх посадових осіб, серед яких було названо Селіванова.

Однією з найбільш резонансних заяв терориста можна назвати наступну: “Сьогодні ми повертаємо молоді Луганщини русскій мір. Даруємо їм цей величезний скарб. І ми цей величезний скарб повернемо не лише дітям Луганщини, ми повернемо це дітям Слобожанщини, Новоросії, Малої Русі, Волині, щонайменше”.

Після цього Селіванов втік на окуповану частину Луганщини та вступив до лав бандформувань. Пізніше зрадник служив старшим оперуповноваженим відділу «МВС ЛНР», а після повномасштабного вторгнення Росії підтримав окупантів.

Наприкінці березня Селіванов оголосив себе «начальником Енергодарського міжрайонного управління міліції». Невдовзі окупанти призначили його «заступником начальника ГУ МВС по Запорізькій області».