В окупованому Севастополі Свідка Єгова засудили до 6,5 років ув'язнення

29 березня, 18:13
Держава
В окупованому Севастополі Свідка Єгова засудили до 6,5 років ув'язнення - фото 1
Гагарінський райсуд Севастополя засудив 29 березня місцевого жителя до 6,5 років ув'язнення, визнавши винним у "організації осередку забороненої в Росії" організації Свідків Єгови.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

"Послідовника релігійної групи засуджено на 6,5 років в колонії загального режиму, після звільнення з якої йому буде заборонено протягом семи років займатися просвітницькою діяльністю, діяльністю, пов'язаною з виступами та публікаціями в ЗМІ, розміщенням матеріалів в інформаційно-комунікаційних мережах, включаючи мережу Інтернет ", - йдеться в повідомленні.

Йдеться про 54-річного Віктора Сташевського, якого визнали винним за ч. 1 ст. 282.2 КК РФ (організація діяльності екстремістської організації). Держобвинувач у ході дебатів минулого тижня зажадав для севастопольця сім років позбавлення волі.

Вирок у законну силу поки не вступив і може бути оскаржений протягом десяти днів.

Як повідомлялося раніше, співробітники ФСБ провели обшуки в будинках Свідків Єгови в Севастополі в червні 2019 року. У складі України послідовники цієї конфесії не відчували жодних обмежень або переслідувань.

Верховний суд Росії в квітні 2017 року визнав всі 396 російських організацій Свідків Єгови екстремістськими і заборонив їх діяльність.