В ПЦУ хіротонізують нового єпископа

В ПЦУ хіротонізують нового єпископа - фото 1
12 лютого 2022 року в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбулося наречення архимандрита Феогноста (Бодоряка) на єпископа Богородчанського, вікарного архиєрея Івано-Франківсько-Галицької єпархії, якого було обрано на засіданні Священного Синоду 2 лютого 2022 року.

Обраний на архиєрейське служіння архимандрит Феогност (Бодоряк) звернувся до Предстоятеля, архиєреїв та духовенства зі ставленицьким словом:

"Зі всією відповідальністю і послухом приймаю це обрання на найвищу ступінь священства та визначення Вашого Блаженства та Священного Синоду бути мені єпископом міста Богородчани, помічником керуючого Івано-Франківсько-Галицькою єпархією.

Роздумуючи про майбутнє відповідальне служіння мені спадають на думку слова святителя Василія Великого: «Не треба думати, що зможемо досягнути успіху проповіді самим нашим старанням, але мусимо в усьому надіятися на Бога». Стоячи тут перед Богом і вами зі страхом і трепетом приймаю визначене мені апостольське служіння. Молитовно звертаюсь до Спасителя нашого Господа Ісуса Христа, щоби наповнив мене через покладання ваших святительських рук дарами Святого Духа і Своєю благодаттю і в усьому надію покладаю на Нього".

Архиєрейська хіротонія нового єпископа Богородчанського відбувається 13 лютого 2022 року, під час Божественної Літургії у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі міста Києва.