В РКЦ відзначили День святості життя

22 березня, 08:46
Католики
В РКЦ відзначили День святості життя - фото 1
Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні з нагоди Дня святості життя поширили звернення, в якому просять вірних здійснити духовне усиновлення дитини, якій загрожує смерть у лоні матері. А в першу суботу квітня провести в парафіях покутний молебень за гріхи проти людського життя й християнських сімейних цінностей.

Документ оприлюднив офіційний сайт РКЦ в Україні.

"Під час війни ми ще краще розуміємо ціну людського життя. Ми здригаємося, коли чуємо, а іноді теж бачимо, як людина може вбивати іншу людину. Наше серце кричить: «НІ – смерті невинних!!!». На жаль, людське життя нищать не лише під час цієї війни. Щороку мільйони дітей гинуть від аборту в лонах своїх матерів. Кожні 11 секунд в Європі вбивають дитину в лоні матері. Аборти стали першою причиною смертності людства.

Нашим величезним болем є те, що за роки незалежності в Україні було зроблено понад 30 мільйонів хірургічних абортів; надалі діють закони, які схвалюють вбивство невинних.

Цивілізацію життя руйнують також багато інших гріхів та занедбань проти людського життя й християнських сімейних цінностей; ці гріхи, зокрема, евтаназія, іn vitro, сурогатне материнство, гендерна ідеологія, порнографія, розлучення, дошлюбні стосунки, залежності, насилля, просування законів, що нищать життя й сім’ю, мовчання на зло й байдужість, поширюються в нашій країні та світі.

Ми, як люди віри, не можемо залишатися байдужими – ми повинні стати на захист життя й сім’ї конкретними діями та ревною молитвою про навернення нашого народу, своє особисте навернення", - йдеться у зверненні.

Теги: #Аборти