В Уганді пастора облили кислотою

03.01.2023, 08:42
Світові
В Уганді пастора облили кислотою - фото 1
Пастор майже повністю втратив зір після того, як мусульманські екстремісти заманили його в засідку в столиці Уганди й облили кислотою, повідомляють джерела.

Про це повідомляє Слово про слово з посиланням на christianpost.com.

Пастор

Пастор Френк Мутабаазі з Мбарари бачить лише одним оком, йому важко їсти та розмовляти через опіки, отримані в результаті нападу з кислотою 22 грудня в Кампалі. У нього також серйозно обгоріло плече, і він не може обходитися без знеболювальних.

За його словами, після того, як пастор проповідував на вечірньому богослужінні в церкві в районі Касубі в Кампалі, мусульманський екстреміст, який видавав себе за члена громади, привітав його, похвалив за «чудову проповідь» і попросив підвезти його в район Бусега на заході Кампали. Пастор погодився підвезти його і вирушив на північну об’їзну дорогу Кампала-Північна.

«Коли він вийшов з машини, з’явилися троє чоловіків, одягнених в ісламський одяг, які дістали пляшку і почали бризкати на мене через вікно, кричати й говорити, що я ворог їхньої релігії, а також обманщик, який не гідний жити, − розповів пастор Мутабаазі. − Я лише через п’ять годин опинився в найближчій клініці в Намунгоні».

За його словами, він отримав кілька погроз на свій телефон з вимогою припинити євангелізаційні заходи в Масаці і Камбалі в центральній Уганді, Мбале і Паллісі на сході й в субрегіоні Західного Нілу в північно-західній частині країни. В одному з текстових повідомлень говорилося: «Ми спостерігали за твоєю діяльністю з навернення наших членів в християнство. Нехай буде тобі відомо, що твоє життя в небезпеці».

Пастор сказав, що він не очікував, що мусульманин відвідає церковну службу під виглядом християнина.

Цей напад став одним із багатьох випадків переслідування християн в Уганді, задокументованих Morning Star News.

Конституція Уганди та інші закони передбачають свободу віросповідання, включаючи право на поширення своєї віри й перехід з однієї віри в іншу. Мусульмани складають не більше 12 % населення Уганди, з високою концентрацією в східних районах країни.