В  УГКЦ діє «гаряча лінія» для протидії залежності від алкоголю, наркотиків та азартних ігор

12 квітня, 13:12
Католики
В  УГКЦ діє «гаряча лінія» для протидії  залежності від алкоголю, наркотиків та азартних ігор - фото 1
В Українській Греко-Католицькій Церкві діє «гаряча лінія», яка надає інформаційну та психологічну допомогу залежним від алкоголю, наркотиків, азартних ігор, а також їхньому близькому оточенню, зокрема дітям і молоді.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Вважаю, що ця гаряча лінія є дуже важливою. Тому що вона дає можливість отримати фахову інформаційно-психологічну допомогу у ту хвилину, коли людині це потрібно.

Ця лінія є анонімною, конфіденційною і цей телефон є безкоштовним. Тобто, будь-яка людина може зателефонувати, а також є онлайн-режим: телефон вайберу, телеграму по яких можуть отримати інформацію підлітки, молодь. Також ми надаємо допомогу жінкам, постраждалим від сімейного насильства, малозабезпеченим жінкам, учасникам АТО/ООС. За 2020 рік, ми отримали понад п’ятсот первинних вхідних дзвінків. І з цих дзвінків повною психологічною допомогою скористалися десь двадцять-тридцять відсотків і з них десять відсотків проходять реабілітацію», – повідомила керівник «гарячої лінії» Комісії душпастирства тверезості Патріаршої Курії УГКЦ Златослава Філь.

«Гаряча лінія» за номером телефону 0800600035 працює з квітня 2020 року.