В УГКЦ сьогодні моляться за померлих від коронавірусу

20 березня, 09:08
Католики
В УГКЦ сьогодні моляться за померлих від коронавірусу - фото 1
20 березня в Українській Греко-Католицькій Церкві відбувається всецерковна молитва за померлих внаслідок COVID-19. Заупокійні Божественні Літургії служать в Україні та закордоном.

З ініціативою проведення молитви за жертвами пандемії коронавірусу виступила Рада католицьких єпископських конференції Європи (ССЕЕ). Учасники ССЕЕ вже провели молитви у своїх країнах.

«Уже більше ніж рік усі ми об’єднані одним горем - переживаємо пандемію коронавірусу. Статистика захворюваності вражає своїм зростанням. Думаю, кожен із нас більшою чи меншою мірою відчуває тривогу і печаль через втрату близьких людей: священиків, монахів і монахинь, рідних чи приятелів», - констатував Патріарх Святослав у своєму листі до єпископів УГКЦ з цього приводу.

Першоєрарх зазначив, що «ми, як віруючі люди, сприймаємо цю ситуацію з великою довірою до нашого Господа, який єдиний провадить нас через усі випробовування і лиха, що їх приніс із собою СОVID-19».

«Запросіть на це Богослужіння вірян, які втратили своїх рідних. Таким чином наша Церква долучається до всенародної молитви, яка стане для нас джерелом Господніх ласк, а померлих сподобить прощення їхніх гріхів», - закликав Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав 20 березня служить Заупокійну Божественну Літургію у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.